بیش از 40 سال تجربه

شرکت تردک با تداوم 4۰ ساله خود در امر تولید وبسته بندی مواد غذائی توانسته است این نام تجاری را به مصرف کنندگانش با خوشنامی معرفی نماید.

تاریخچه این واحد فعالیتش را از سال ۱۳۵۹ با همکاری گروهی از مهندسین صنایع غذایی به مدیریت آقای علی سرجی در منطقه ساحلی کشور (بابلسر) آغاز نمود.
محصولات پودر سوخاری اولین محصول تولیدی تردک بوده که با روش مصرف بسیار آسان (آغشته کردن تکه های مرغ به این پودر) که موجب ازدیاد حجم و طعم مطبوعی میشود، تردی و یا به عبارت دیگر سوخاری شدن مرغ را فراهم می آورد. تولید پودر سوخاری که توسط شرکت تردک برای اولین بار در اوائل انقلاب آغاز شده تا کنون ادامه داشته و پس از سی سال هنوز هم با همان کیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. فروش بالای این محصول خود نشانه پذیرش و آشنائی کامل خریداران نسبت به آن است.

تولید پودر آماده کیک نیز در ایران برا ی اولین بار در سال ۱۳۷۰ در این شرکت آغاز شد که پس از 40 سال هنوز به ترتیب واحدهای دیگری نیز با این تولید آشنا و در زمره همکاران این شرکت قرار گرفتند.
در همین راستا به مرور تنوع تولیدات در این شرکت افزایش یافت که در حال حاضر می توان از انواع پودر آماده کیک ، پودر آماده پن کیک، پودر سوخاری، پودر سوخاری باربکیو (دودی) ، پودر سوخاری اسپایسی (تند)، پودر سوخاری میگو، آرد سوخاری، پودر آماده کتلت، جو پرک، جو سفید پوست کنده، آردسفید گندم، آردبرنج مخصوص شمال، آرد نخودچی و ادویه جات را نام برد.

قابل ذکر است که تمامی محصولات تردک تحت پوشش و نظارت وزارتخانه های بهداشت و درمان و صنایع و معادن تولید میگردند. آزمایشگاه شرکت تردک در سال ۱۳۷۸ با دریافت گواهی تحقیق وتوسعه (R&D) از وزارت صنایع ومعادن ترجیحاّ در راستای تغییرات روز افزون سلائق غذائی افراد، همواره تلاش نموده تا با مواجه با تلاش مضاعف به تولیدی با کیفیت برتر توام با دانش روز اهتمام ورزد.
شرکت تردک با دارا بودن آزمایشگاه تخصصی میکروبی وشیمیائی خود که همواره همراه با تحقیق وتوسعه محصولاتش انجام می پذیرد تمامی مراحل تولیدات خود را تا ارائه محصول نهائی که دراختیار مصرف کننده قرار میگیرد مستمراً کنترل نموده تا علاوه بر قبول مصرف کننده ، مورد سنجش وقبول ارگانهای مربوطه متخصص هم قرار داشته باشد .

مستند تولد یک رویا

مستند “تولد یك رویا “به تهیه کنندگی امیرهادی کمالی به معرفی یك صنعت از صنایع كوچك و برتر كشور می پردازد. هدف این برنامه ارئه تصویری واقعی از موفقیتهای صنعتگران ایران به مخاطبان ایرانی و فارسی زبانان مقیم خارج كشور در خصوص كالاهای ایرانی و كارآفرینان برتر می باشد.
در این برنامه جناب آقای علی سرجی ، بنیانگذار صنایع غذایی تردک در مورد نحوه تاسیس تردک و  مسیر موفقیت خود میگوید.
این برنامه 20 دقیقه ای کاری از گروه فرهنگ، ادب و هنر شبکه جهانی جام جم می باشد.

علی سرجی

بنیانگذار صنایع غذایی تردک

افتخارات تردک